
Fri 26/06/2020 20:30
SHHT + BOROKOV BOROKOV + WILLY ORGAN (UITGESTELD)
Een dolle avond vol bands met een hoek af!
ZAAL DE ZWERVER - LEFFINGE
Wegens het coronavirus werd ook de nieuwe datum van dit concert geannuleerd.
We bekijken met de artiesten of we de concerten kunnen verplaatsen naar een latere datum. We brengen je hier zo snel mogelijk van op de hoogte. Alle ticketkopers worden ook per mail ingelicht over de wijzigingen van hun concert.
Bedankt voor het begrip en draag zorg voor jezelf en mekaar!
SHHT

Je kan maar één keer een eerste indruk maken, dachten de jongens van SHHT op 1 april 2017 toen ze in de finale van Verse Vis stonden, en ze begonnen prompt hun optreden met een cover van ‘Bohemian Rapsody’.
Ze wonnen die dag, eind 2018 kwam hun debuutalbum ‘Love Love Love’ uit en op korte tijd ontpopten ze zich van publiek geheim tot cultband met grote aanhang.
Voorjaar 2020 komt hun tweede plaat al uit, hoogst tijd dus om dit absurd zootje ongeregeld nog eens naar De Zwerver te brengen.
BOROKOV BOROKOV

Borokov Borokov mocht al eens de Kapel afsluiten op Leffingeleuren en wie daar bij was weet wat je mag verwachten.
Chaos! Dit Antwerpse kwartet brengt weirde en dansbare electronica en gaat daarbij heerlijk uit de bocht.
In oktober stonden ze nog in de Ultratop met de single 'De Doordeweekse Man' met Mathieu Terryn van Bazart.
WILLY ORGAN

Als special guest komt niemand minder dan de held van Leffingeleuren 2019 de affiche vervolledigen, Willy Organ.
Dansende Beren na LL: “Het plein stond propvol en iedereen wilde een glimp opvangen van de mythe uit het meetjesland. Organ was dan ook naar Leffinge gekomen om iedereen rond zijn vinger te winden, en het was al van bij de eerste song raak. Natuurlijk moest het allemaal van de kitscherige beats komen, maar ook de hilarische alledaagse lyrics zorgden ervoor dat al zijn songs echte oorwormen zijn.”
SHARE
Video
Zie ook:
-
-
Nieuwe Datum Shht, Borokov Borokov & Willy Organ
(18-03-2020)
-
WILLY ORGAN: HET NIEUWE POPFENOMEEN
(11-03-2020)
-
SHHT COVERT BOHEMIAN RHAPSODY
(11-03-2020)
-
SHHT CATCH OF THE DAY OP STUBRU
(06-03-2020)
Eerder in De Zwerver:
-
LEFFINGELEUREN 2019
(14-09-2019)
-
LEFFINGELEUREN 2018
(15-09-2018)
-
LEFFINGELEUREN 2017
(09-09-2017)
-
VERSE VIS 2017
(01-04-2017)